Tandb
Strona Główna Kim Jesteśmy Cele Katalog Producenci Sieć Sprzedaży Kontakty
- Bandaże Mocujące
- Bandaże Podtrzymujące
- Bandaże Uciskowe
- Bandaże Przylepne Elastyczne
- Bandaże Gipsowe
- Bandaże Różne
- Plastry
- Gazy
Opatrunki Nowoczesne
- Pans Plus
- Emo-Bloc Spray
- Protect Bande
Burn Free
Bandaże Mocujące

TB-Savefix

Bandaż elastyczny

Opis:
Bandaż wykonany z gazy elastycznej spajającej, przylepiający się sam do siebie umożliwia lekkie przymocowanie. Dostępny w kolorze cielesnym ze ściętymi brzegami i rdzeniu o średnicy wewnętrznej 9mm. Rozciągliwość rzędu 130%.

Skład:
Bawełna. Poliamid.

Zalety:
Lekki, miękki, nie ześlizguje się. Łatwy do noszenia i do zakładania na okrągłe i stożkowate części ciała. Bardzo dobrze przylega do ciała.

Wskazania:
Szczególnie przydatny jako bandaż mocujący i do ochrony skóry. Użyteczny do umocowania okładów i cewek.


Coe - Haft

Bandaż elastyczny

Opis:
Bandaż wykonany z gazy elastycznej spajającej ze ściętymi brzegami. Powierzchnia o strukturze krepy w kolorze białym. Minimalna rozciągliwość rzędu 100%.

Skład:
Bawełna, wiskoza, poliamid.

Zalety:
Nie przykleja się di skóry, do włosów, do ubrań, ale jedynie sam do siebie. Nie ześlizguje się. Przepuszcza powietrze, absorbujący, bardzo dobrze tolerowany prze skórę i łatwy do noszenia. Zapewnia maksymalną wygodę.

Wskazania:
Stosuje się specjalnie do bandażowania okrągłych i stożkowatych części ciała i do opatrunków trwałych i idealnie leżących, które nie ograniczają ruchów.


Last

Bandaż elastyczny

Opis:
Bandaż wykonany z gazy elastycznej w kolorze białym z obszytymi brzegami. Rozciągliwość rzędu 130%.

Skład:
Wiskoza, poliamid.

Zalety:
Nie ześlizguje się, zapewnia doskonały komfort, bardzo dobrze przylega przez długi czas nawet jeśli jest założony na stawy w ruchu. Duża elastyczność umożliwia szybkie i sprawne obandażowanie. Wysoki stopień przepuszczalności, dający się wyjałowić, odporny na maści, na pot i na wszelkie tłuste substancje.

Wskazania:
Stosuje się do bandażowania mocującego stawów i części stożkowatych ciała. Szczególnie użyteczny do opatrunków i do stosowania w kosmetyce. Stosuje się do przymocowywania opatrunków i cewek.