Tandb
Strona Główna Kim Jesteśmy Cele Katalog Producenci Sieć Sprzedaży Kontakty
- Bandaże Mocujące
- Bandaże Podtrzymujące
- Bandaże Uciskowe
- Bandaże Przylepne Elastyczne
- Bandaże Gipsowe
- Bandaże Różne
- Plastry
- Gazy
Opatrunki Nowoczesne
- Pans Plus
- Emo-Bloc Spray
- Protect Bande
Burn Free
Bandaże Podtrzymujące

T- Ideal

Bandaż elastyczny

Opis:
Bandaż elastyczny w kolorze białym z obszytymi brzegami.

Skład:
Bawełna, poliamid.

Zalety:
Lekki, przydatny do bandażowania okrągłych i stożkowatych części ciała. Nie ogranicza ruchów, dający się kilkakrotnie uprać i wyjałowić, odporny na zużycie w czasie i na wszelkie maści. Rozciągliwość rzędu 80%.

Wskazania:
Stosuje się do przymocowywania okładów na stawach, do opatrunków wspomagających i do dalszego leczenia skręceń, zwichnięć, wszelkich kontuzji i złamań. Przydatny do zastosowań w kosmetyce.


Ideal Prima

Bandaż elastyczny

Opis:
Bandaż elastyczny IDEAL dostępny w kolorze białym, wykonany jest zgodnie z normami DIN 61632. Brzegi z materiału nie ścierającego się.

Skład:
100% bawełna

Zalety:
Zapewnia idealny komfort skórze, duża zdolność absorpcji, porowaty, możliwość kilkakrotnego prania we wrzącej wodzie i wyjałowienia, odporny na proces starzenia się, na oleje, na wszelkie tłuszcze i na pot. Minimalne rozciągnięcie rzędu 90%.

Wskazania:
W profilaktyce i leczeniu uciskowym chorób żył. Pomocny w leczeniu skręceń i zwichnięć i w dalszym leczeniu złamań. Użyteczny do opasek sportowych, profilaktycznych i do przymocowywania opatrunków.


TNT

Bandaż elastyczny

Opis:
Lekki, kolorowy bandaż stosowany do bandażowania mocującego , pomocniczego i uciskowego, nie podrażnia skóry. Posiada spoistą i odporną na działanie wody strukturę, daja się wyjałowić. Wyprodukowany z włókniny. Minimalna elastyczność: 120%.

Skład:
80% poliester i 20% elastyn.

Zalety:
Nie przykleja się do skóry, do włosów, do ubrań, jedynie sam do siebie. Odporny na działanie wody, przepuszczający powietrze i ekonomiczny.

Wskazania:
Stosuje się do bandażowania mocującego, pomocniczego wszelkiego rodzaju, a w szczególności na stawach, przegubach i na okrągłe i stożkowate części ciała. Bandaż doskonale nadaje się do zastosowań w medycynie sportowej i w dziedzinie weterynarii.