Tandb
Strona Główna Kim Jesteśmy Cele Katalog Producenci Sieć Sprzedaży Kontakty
- Bandaże Mocujące
- Bandaże Podtrzymujące
- Bandaże Uciskowe
- Bandaże Przylepne Elastyczne
- Bandaże Gipsowe
- Bandaże Różne
- Plastry
- Gazy
Opatrunki Nowoczesne
- Pans Plus
- Emo-Bloc Spray
- Protect Bande
Burn Free
Bandaże Przylepne Elastyczne

TB - Plast

Bandaż elastyczny samoprzylepny

Opis
Bandaż samoprzylepny, którego brzegi obszyte są tkaniną zapobiegającą zużyciu, a po środku przebiega żółta linia ułatwiająca równe nałożenie bandaża nawinięty jest na plastikowy rdzeń. Część przylepna wykonana z tlenku cynku i kauczuku o wysokim stopniu porowatości. Elastyczność: około 70%.

Skład
Tkanina: 100% bawełna.

Zalety
Duża tolerancyjność dzięki wysokiej zawartości bawełny i przylepności o wysokiej porowatości. Bandaż podczas wykonywania wszelkich ruchów pozostaje na swoim miejscu: nie obsuwa się, jest elastyczny i porowaty daje duży komfort noszony na jakiejkolwiek części ciała.

Wskazania
W ortopedii i we wszelkich urazach podczas leczenia różnych zmian chorobowych ścięgien (chroniczne zapalenia ścięgien), zmian chorobowych mięśni (kontuzje, skręcenia, zwichnięcia), stawów (w obrębie torebek i wiązadeł o mniejszej stopniu chroniczności). W flebologii do leczenia uciskowego różnego rodzaju chorób naczyniowych kończyn dolnych. Do przymocowania opatrunków pooperacyjnych.


TB - Plast Sport

Bandaż elastyczny samoprzylepny sporty

Sposób użycia:
duża tolerancyjność dzięki zastosowaniu bawełny. Zmniejsza ryzyko występowania alergii poprzez wysoki stopień porowatości części samoprzylepnej.

Wskazania:
stosuje się do leczenia zmian chorobowych ścięgien (chroniczne zapalenia ścięgien), i stawowych (w obrębie torebek i wiązadeł o podłożu chronicznym i niechronicznym). W flebologii do leczenia uciskowego chorób naczyniowych kończyn dolnych.

TB - Plast - Bielastica

Bandaż elastyczny samoprzylepny

Bandaże samoprzylepne elastyczne o długości i szerokości zalecanych w ortopedii stosuje się do leczenia zmian chorobowych ścięgien, mięśni i stawów.

W flebologii do leczenia uciskowego zmian chorobowych naczyniowych. Elastyczność w szerokości pozwala na kontynuowanie aktywności fizycznej, skracając czas rehabilitacji pourazowej.

Bawełniana tkanina i naturalna przylepność na bazie tlenku cynku o wysokim stopniu porowatości zapewniają dużą tolerancję skóry.  Brzegi obszyte są materiałem zapobiegającym zużyciu. Każdy bandaż jest owinięty celofanem i zapakowany w odpowiednie pudełko.