Tandb
Strona Główna Kim Jesteśmy Cele Katalog Producenci Sieć Sprzedaży Kontakty
- Bandaże Mocujące
- Bandaże Podtrzymujące
- Bandaże Uciskowe
- Bandaże Przylepne Elastyczne
- Bandaże Gipsowe
- Bandaże Różne
- Plastry
- Gazy
Opatrunki Nowoczesne
- Pans Plus
- Emo-Bloc Spray
- Protect Bande
Burn Free
Burn Free

Burn Free

Leczenie oparzeń

Opis:
Produkty BurnFree stanowią pełną linię produktów do leczenia oparzeń. Żel BurnFree jest nowego typu żelem, który jest całkowicie wodoodporny, ma wysoki stopień lepkości i powstaje na bazie wody oraz naturalnych wyciągów z liści Cajeputu lub olejku z drzewa herbacianego.

Przynosi natychmiastową ulgę w bólu, pomaga w zatrzymaniu postępujących efektów poparzenia, pomaga w zmniejszeniu wystąpienia ryzyka infekcji. Składniki zapobiegające parowaniu znajdujące się w żelu utrzymują jego lepkość i skuteczność.

Gama produktów oferuje opakowania odpowiednie do wszystkich potrzeb, od zastosowań w domu w przypadkach drobnych oparzeń, otarć i zadrapań z opakowaniami 0,9 g i 3,5 g, butelkami i sprayami od 45 ml oraz 59, gazami od 5x5 cm, przez mogące mieć zastosowanie w przypadku groźniejszych oparzeń występujących na większej powierzchni, gazy nasączone żelem w różnych rozmiarach aż do 30x30 cm, aż do butelek i sprayów od 75 do 118 ml do wykorzystania w sytuacjach zagrożenia życia z powodu poważnych poparzeń oraz koców nasączonych żelem, które mogą być stosowane także jak ochrona przed dymem powstałym przy pożarze.