Tandb
Strona Główna Kim Jesteśmy Cele Katalog Producenci Sieć Sprzedaży Kontakty
- Bandaże Mocujące
- Bandaże Podtrzymujące
- Bandaże Uciskowe
- Bandaże Przylepne Elastyczne
- Bandaże Gipsowe
- Bandaże Różne
- Plastry
- Gazy
Opatrunki Nowoczesne
- Pans Plus
- Emo-Bloc Spray
- Protect Bande
Burn Free
Kim jesteśmy

Spółka

Nasza firma działa od 1996 roku zajmując się dystrybucją produktów parafarmaceutycznych, zapewniamy opiekę przed i posprzedażną oraz wszelką pomoc, której potrzebują nasi partnerzy, by lepiej wykorzystywać możliwości oferowane przez rynek.

Marketing, Szkolenie, Informacja oraz Komunikacja, które są obecne w naszej firmie zarówno w postaci filozofii jak i modelu pracy. Świadczą one o naszej wysokiej kompetencji i umożliwiają nam udzielanie pomocy naszym partnerom w korzystaniu z naszych produktów nie tylko w kontekście dostarczania ich, ale także możliwości nawiązywania współpracy i oferowania innowatorskich usług, jak na przykład Med. – k.it dla noworodków, czyli prawdziwa apteka sprzedająca produkty parafarmaceutyczne on-line.

Profil

Profesjonalizm dla nas to nie tylko wybudowanie z klientem zwykłych relacji opartych na dostarczaniu produktów, ale doświadczenie i partnerstwo traktowane jako wspólne cele, ciągła gotowość do współpracy i rozwiązywania problemów.

Współpraca taka ma na celu znajdowanie i rozwijanie propozycji, rozwiązań i strategii.

Umożliwia nam to osiąganie jedynie korzystnych i związanych z założonym celem wyników.

Gama naszych produktów jest pełna, może być dostosowana do indywidualnych potrzeb, a produkty między sobą się uzupełniają.